Puchar Polski logo male1

Puchar Polski POD w Krakowie - zapraszamy 13-14 kwietnia 2019 - więcej - 

LIVE 1
LIVE z zawodów
Transmisja live z ostatnich naszych zawodów - więcej - 

Poniżej prezentujemy pełne wyniki dwudniowych zawodów PP Polski POD - Niepołomice 25-26 sierpnia 2018 r.

Dart zawody Niepolomice 25 sierpnia 2018l

Wyniki sobotnich zawodów - 25 sierpnia 2018r. 

Kobiety:

1 Lech Nina
2 Kopczyńska Iwona
3-4 Furman Agnieszka
3-4 Nowaczek Katarzyna
5-6 Jamrozek Magdalena
5-6 Żurek Agnieszka
7-8 Konwent Lidia
7-8 Wolska Dominika
9-10 Gołub Monika

Mężczyźni:

1 Kciuk Krzysztof
2 Steyer Sebastian
3-4 Lewandowski Witold
3-4 Kozłowski Artur
5-8 Słomski Marcin
5-8 Furman Krzysztof
5-8 Małek Marcin
5-8 Morajka Łukasz
9-16 Robak Dawid
9-16 Urban Patryk
9-16 Matysek Ryszard
9-16 Kondrak Krzysztof
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Łoin Przemysław
9-16 Turek Piotr
9-16 Hazuka Artur
17-32 Jaworski Piotr
17-32 Mazurkiewicz Kamil
17-32 Dul Tomasz
17-32 Janik Grzegorz
17-32 Pluta Gustaw
17-32 Gackowski Michał
17-32 Fałat Krzysztof
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Krzyszczyk Jan
17-32 Duda Sławomir
17-32 Makwiński Sławomir
17-32 Hawrot Marek
17-32 Domański Dawid
17-32 Gierczak Damian
17-32 Kowalski Mirosław
17-32 Urbaniec Sebastian
33-48 Dziubany Michał
33-48 Orliński Tomasz
33-48 Baum Janusz
33-48 Mazur Andrzej
33-48 Jasiński Marek
33-48 Musialski Tomasz
33-48 Jamrozek Dariusz
33-48 Hawrot Maciej
33-48 Obracaj Bartosz
33-48 Małek Mariusz
33-48 Ośko Rafał
33-48 Śliwa Adrian
33-48 Hazuka Bogdan
33-48 Marciniak Paweł
33-48 Nowaczek Bartosz
33-48 Furman Dariusz
49-64 Zahora Rafał
49-64 Szynal Zdzisław
49-64 Chalaba Przemysław
49-64 Kamiński Łukasz
49-64 Hermanowicz Tomasz
49-64 Domka Jacek
49-64 Misiak Adam

Wyniki niedzielnych zawodów - 26 sierpnia 2018r. 

Kobiety:

1 Lech Nina
2 Kopczyńska Iwona
3-4 Jamrozek Magdalena
3-4 Furman Agnieszka
5-6 Żurek Agnieszka
5-6 Gołub Monika

Mężczyźni:

1 Steyer Sebastian
2 Furman Krzysztof
3-4 Sierpotowski Grzegorz
3-4 Gleń Wojciech
5-8 Gawłowicz Mariusz
5-8 Kozłowski Artur
5-8 Kozłowski Tomasz
5-8 Hermanowicz Tomasz
9-16 Bezak Stanisław
9-16 Scholz Witold
9-16 Robak Dawid
9-16 Ośko Rafał
9-16 Lenart Marek
9-16 Małek Mariusz
9-16 Szeląg Dariusz
9-16 Bieda Adam
17-32 Krzyszczyk Janusz
17-32 Makwiński Sławomir
17-32 Mazur Andrzej
17-32 Jasiński Marek
17-32 Dul Tomasz
17-32 Wilgosiewicz Karol
17-32 Łogożny Krzysztof
17-32 Słomski Marcin
17-32 Domański Dawid
17-32 Pietrzyk Jakub
17-32 Galus Krzysztof
17-32 Furman Dariusz
17-32 Kovalow Dima
17-32 Baum Janusz
17-32 Domka Jacek
17-32 Dziubany Michał
33-48 Hawrot Maciej
33-48 Jaworski Piotr
33-48 Jamrozek Dariusz
33-48 Lewandowski Witold
33-48 Janik Grzegorz
33-48 Duda Sławomir
33-48 Hawrot Marek
33-48 Fałat Krzysztof
33-48 Dzięgiel Paweł
33-48 Gackowski Michał
33-48 Parkitny Sławomir
33-48 Zahora Rafał
33-48 Łoin Przemysław
33-48 Musialski Tomasz
33-48 Gierczak Damian
33-48 Kamiński Łukasz
49-64 Misiak Adam
49-64 Małek Marcin
49-64 Pluta Gustaw
49-64 Gaczorek Mirosław

Dart zawody Niepolomice 26 sierpnia 2018

­