PRINT BLUE

 

LIVE 1
LIVE z zawodów
Transmisja live z ostatnich naszych zawodów - więcej - 

PRINT BLUE   

Niezwykle miło nam poinformować, że Małopolska Organizacja Darta podpisała umowę, na mocy której naszym sponsorem zostały Zakłady Bukmacherskie Betcris.

Betcris to legalny bukmacher i jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku, aczkolwiek firma wywodząca się z rynków Ameryki Środkowej i Południowej globalnie operuje od 1985 roku, będąc światowym liderem branży zakładów online. W swoim portfolio marka pochwalić się może sponsoringiem reprezentacji Meksyku i Ekwadoru w piłce nożnej, tytułem partnera rozgrywek MLB, NFL, Super Bowl i Copa America oraz współpracą ambasadorską z Ronaldinho.

Dołączyliśmy do grona utytułowanych drużyn sportowych z Polski, które wspierane są przez Betcris. W tym gronie są Łomża VIVE Kielce, czyli triumfator Ligi Mistrzów w piłce ręcznej 2016, a także Asseco Resovia Rzeszów – 7-krotny Mistrz Polski w siatkówce mężczyzn.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że zyskaliśmy tak mocnego sponsora. Mamy nadzieję, że współpraca z firmą Betcris pozwoli nam na rozwój naszej organizacji i zwiększenie atrakcyjności kolejnych turniejów, także w kwestii nagród finansowych – przyznaje zarząd Małopolskiej Organizacji Darta.

Warto dodać, że w szerokiej ofercie bukmachera znajduje się oczywiście darts z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych światowych turniejów.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na długą, owocną współpracę!

 

­