Puchar Polski logo male1

Puchar Polski POD w Krakowie - zapraszamy 13-14 kwietnia 2019 - więcej - 

LIVE 1
LIVE z zawodów
Transmisja live z ostatnich naszych zawodów - więcej - 

Poniżej prezentujemy pełne wyniki dwudniowych zawodów Pucharu Polski POD w darcie, które odbyły się w dniach 26 oraz 27 maja 2018r. w Opolu - graliśmy w Hali Widowiskowo-sportowej - Opole ul. Oleska 70

Pełne wyniki sobotniego Pucharu Polski POD w Opolu - 26 maja 2018

Kobiety :

1 Lech Nina
2 Załawka Karolina
3-4 Malczewska Marta
3-4 Kopczyńska Iwona
5-6 Durda Angelika
5-6 Grzesik-Żyłka Aleksandra
7-8 Wójckiewicz Katarzyna
7-8 Pacierpnik Małgorzata
9-10 Czechowska Wioletta
9-10 Glowacka Patrycja
11-12 Gołub Monika

Mężczyźni :

1 Robak Dawid
2 Steyer Sebastian
3-4 Kciuk Krzysztof
3-4 Turek Piotr
5-8 Świstak Radosław
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Adynkiewicz Grzegorz
5-8 Butrym Lucjan
9-16 Wiśniowski Piotr
9-16 Frukacz Mariusz
9-16 Engel Krzysztof
9-16 Rybka Tadeusz
9-16 Wilanowski Przemysław
9-16 Gawłowicz Mariusz
9-16 Gackowski Michał
9-16 Makwiński Sławomir
17-32 Sporik Jozef
17-32 Słomski Marcin
17-32 Scholz Witold
17-32 Leński Arkadiusz
17-32 Moździerz Marcin
17-32 Marszałek Radowsław
17-32 Bieda Adam
17-32 Falat Krzysztof
17-32 Szarzyński Artur
17-32 Pawłowicz Andrzej
17-32 Hryciuk Adam
17-32 Żyłka Adrian
17-32 Dziubany Michał
17-32 Mielczarek Jacek
17-32 Prasoł Damian
17-32 Bartoszek Karol
33-48 Grzeszczyk Dawid
33-48 Żeromiński August
33-48 Dybka Maciej
33-48 Kamiński Łukasz
33-48 Małek Mariusz
33-48 Krok Adam
33-48 Zahora Rafał
33-48 Boss Wiktor
33-48 Szewczyk Piotr
33-48 Wilgosiewicz Karol
33-48 Domka Jacek
33-48 Wanat Kamil
33-48 Biela Krzysztof
33-48 Gleń Wojciech
33-48 Jaworski Piotr
33-48 Sokołowski Bartosz
49-64 Ścigaj Maciej
49-64 Fąfara Marcin
49-64 Biernacki Cezary
49-64 Stryjski Wojciech
49-64 Gutkowski Roman
49-64 Oleszkiewicz Grzegorz
49-64 Sojka Arkadiusz
49-64 Nagacz Grzegorz
49-64 Matysek Ryszard
49-64 Żurek Marek
49-64 Kolano Marek
49-64 Pacek Bartosz
49-64 Grupiński Marcin

Pełne wyniki niedzielnego Pucharu Polski POD - niedziela 27 maja 2018

Kobiety :

1 Nina Lech
2 Durda Angelika
3-4 Kopczyńska Iwona
3-4 Pacierpnik Małgorzata
5-6 Głowacka Patrycja
5-6 Czechowska Wioletta
7-8 Gołub Monika

Dart PP POD Opole 27 maja 2018

Mężczyźni :

1 Steyer Sebastian
2 Adynkiewicz Grzegorz
3-4 Herberg Dawid
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Wiśniowski Piotr
5-8 Bialecki Piotr
5-8 Kozłowski Tomasz
5-8 Robak Dawid
9-16 Zahora Rafał
9-16 Bul Marek
9-16 Giersberg Roland
9-16 Wilanowski Przemysław
9-16 Turek Piotr
9-16 Całus Tomasz
9-16 Piętka Tomasz
9-16 Słomski Marcin
17-24 Engel Krzysztof
17-24 Białecki Sebastian
17-24 Żeromiński August
17-24 Sikora Rafał
17-24 Kluczyk Sławomir
17-24 Butrym Lucjan
17-24 Dybka Maciej
17-24 Kanacki Wojciech
25-32 Wysocki Dariusz
25-32 Adamczyk Sebastian
25-32 Fąfara Marcin
25-32 Gackowski Michał
25-32 Gąszczak Fafał
25-32 Krok Adam
25-32 Leński Arkadiusz
25-32 Nagacz Grzegorz
33-40 Frukacz mariusz
33-40 Fałat Krzysztof
33-40 Domka Jacek
33-40 Bartoszek Karol
33-40 Małek Mariusz
33-40 Lapok Grzegorz
33-40 Golly Mariusz
33-40 Wróblewski Jan
41-48 Lapok Marcin
41-48 Błaszczyk Marcin
41-48 Mielczarek Jacek
41-48 Kamiński Łukasz
41-48 Sojka Arkadiusz
41-48 Pacek Bartosz

 

­