Puchar Polski logo male1

Puchar Polski POD w Krakowie - zapraszamy 13-14 kwietnia 2019 - więcej - 

LIVE 1
LIVE z zawodów
Transmisja live z ostatnich naszych zawodów - więcej - 

57088165 2271656829722831 4450014996910309376 n Poniżej prezentujemy pełne wyniki zawodów 

 

Sobota: 

56966824 2270678933153954 626752839359660032 o 

Kobiety: 

1 Lech Nina
2 Załawka Karolina

3-4 Kopczyńska Iwona

3-4 Malczewska Marta

5-8 Modelska Paulina
5-8 Wolska Dominika
5-8 Furman Agnieszka
5-8 Nowczek Katarzyna
9-12 Cichańska Justyna
9-12 Pacierpnik Małgorzata
9-12 Konwent Lidia
9-12 Żurek Agnieszka
13-16 Gołub Monika

Mężczyźni:
1 Kciuk Krzysztof
2 Lewandowski Witek
3-4 Kovalow Dima
3-4 Pietrucha Łukasz 
5-8 Turek Piotr
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Gleń Wojciech
5-8 Galus Krzysztof
9-16 Styczyński Paweł
9-16 Białecki Piotr
9-16 Toboła Patryk
9-16 Robak Dawid
9-16 Nosal Piotr
9-16 Dybka Maciej
9-16 Pietrzyk Jakub
9-16 Małek Marcin
17-32 Matysek Ryszard
17-32 Bieda Adam
17-32 Cebula Krystian
17-32 Jaworski Piotr
17-32 Kamiński Łukasz
17-32 Furgał Hieronim
17-32 Duda Sławomir
17-32 Hawrtot Marek
17-32 Fąfara Marcin
17-32 Marciniak Paweł
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Małek Mariusz
17-32 Engel Krzysztof
17-32 Leński Arkadiusz
17-32 Przybylok Marcin
17-32 Ośko Rafał
33-48 Bobrowski Przemysław
33-48 Szmidt Mateusz
33-48 Adynkiewicz Grzegorz
33-48 Gackowski Michał
33-48 Kozłowski Artur
33-48 Lenart Marek
33-48 Słomski Marcin
33-48 Dzięgiel Paweł
33-48 Domański Dawid
33-48 Nowak Rafał
33-48 Molski Paweł
33-48 Kuljon Adam
33-48 Gurgulski Łukasz
33-48 Lapok Marcin
33-48 Nowaczek Bartosz
33-48 Tarka Marcin
49-64 Morajka Łukasz
49-64 Chalaba Przemysław
49-64 Furman Dariusz
49-64 Hryciuk Adam
49-64 Jasiński Marek
49-64 Gaczorek Mirosław
49-64 Gierczak Damian
49-64 Solorz Przemysław
49-64 Jasiński Radosław
49-64 Misiak Adam
49-64 Litwora Łukasz
49-64 Dziubany Michał
49-64 Krasny Wojciech
49-64 Pawlusiak Krzysztof
49-64 Nagacz Grzegorz
49-64 Glondys Maciej
65-80 Ślósarczyk Marcin
65-80 Baum Janusz
65-80 Domka Jacek
65-80 Hawrot Marciej
65-80 Lapok Grzegorz
65-80 Ryniewicz Grzegorz
65-80 Maliczak Jan
65-80 Pluta Gustaw
65-80 Bednarek Mateusz
65-80 Styczyński Jacek

 Niedziela:
57160991 2271154623106385 3468050688381026304 o
 

Kobiety:
1 Lech - Musialska Nina
2 Drążek Katarzyna
3-4 Pacierpnik Małgorzata 
3-4 Pietras Klaudia
5-8 Malczewska Marta
5-8 Golly Daria
5-8 Żurek Agnieszka
5-8 Furman Agnieszka
9-12 Pająk Iwona
9-12 Wolska Dominika 
9-12 Bieda Anna
9-12 Galus Joanna
13-16 Gołub Monika

Mężczyźni:
1 Białecki Sebastian
2 Kciuk Krzysztof
3-4 Robak Dawid
3-4 Styczyński Paweł
5-8 Bieda Adam
5-8 Kovalow Dima
5-8 Lenart Marek
5-8 Jakubczyk Tomasz
9-16 Białecki Piotr
9-16 Gackowski Michał
9-16 Wierzbicki Paweł
9-16 Furman Krzysztof
9-16 Nowak Robert
9-16 Michna Adrian
9-16 Słomski Marcin
9-16 Lewandowski Witold
17-32 Pluta Gustaw
17-32 Szmidt Mateusz
17-32 Sierpotowski Grzegorz
17-32 Szpilski Grzegorz
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Kamiński Łukasz
17-32 Adynkiewicz Grzegorz
17-32 Hawrot Marek
17-32 Ośko Rafał
17-32 Adamczyk Sebastian
17-32 Jaworski Piotr
17-32 Leński Arkadiusz
17-32 Engel Krzysztof
17-32 Domański Dawid
17-32 Małek Marcin
17-32 Kanacki Wojciech
33-48 Kłysz Maciej
33-48 Taborski Łukasz
33-48 Hryciuk Adam
33-48 Hawrot Maciej
33-48 Jamrozek Dariusz
33-48 Chalaba Przemysław
33-48 Przybylok Marcin
33-48 Gierczak Damian
33-48 Baum Janusz
33-48 Jasiński Radosław
33-48 Niziołek Robert
33-48 Kuljon Adam
33-48 Bednarek Mateusz
33-48 Solorz Przemysław
33-48 Ślósarczyk Marcin
33-48 Misiak Adam
49-64 Jasiński Marek
49-64 Nowaczek Bartosz
49-64 Pawlusiak Krzysztof
49-64 Maliczak Jan
49-64 Styczyński Jacek

 
­